3 października 2012

32.


Kakaowe pancakes z owocami leśnymi i tahiną


Kiedy zamieszczałam tutaj przepis na brownie pancakes, byłam pewna, że szybko je powtórzę. No i rzeczywiście nie trzeba było długo czekać, bo właśnie dziś rano zagościły na moim stole (a właściwie parapecie) po raz drugi. Lekko zmodyfikowane - takie po prostu kakaowe pancakes. Ale smak ciągle równie genialny. 

Jak dobrze, że mam dzisiaj na 10 do szkoły. Mogę spokojnie wyprasować rano bluzkę, spakować książki, no i zjeść pyszne śniadanie - rzecz jasna. Choć teraz nie będę mogła wymyślić sobie żadnej wymówki wieczorem, że jestem zbyt zmęczona, aby się uczyć. Czeka mnie więc naprawdę długa noc w towarzystwie geografii. Byle przeżyć jutrzejszy sprawdzian i będę mogła cieszyć się weekendem. Jak to - weekendem? Taki mały prezent od mamy z okazji urodzin. (;

Więc byle do jutra, byle do weekendu!

13 komentarzy:

 1. Nie ma to jak porządne placki o poranku :)
  Tak, byle do weekendu, moja szkolna dewiza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko ta myśl pozwala przeżyć ciężki tydzień. (;

   Usuń
 2. Widać, że mocno czekoladowe. I mocno apetyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oo sorki, miałem CI ostatnio potem odpisać, ale zapomniałem i widzisz tak wyszło;) Co do v, to przed odejściem dodałem nawet 'pożegnalny' wpis, był chyba z 2-3 dni, ale nie zdążyłaś zauważyć widocznie:D nie ma konto, usunięte:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jej, od mojego ostatniego wpisu praktycznie tam nie bywałam, więc tym bardziej się zdziwiłam kiedy zobaczyłam, że nie ma twojego pamiętnika. ale jak to? ;< skąd w ogóle taka decyzja?

   Usuń
  2. hmm, no przeciez już od dawna o tym myślałem;) po co ja tam? byłem od niej uzależniony, za dużo czasu mi zajmowała, przeglądanie forum/pamiętników;)

   Usuń
  3. ale żeby aż tak? :D czyli nie rozważasz raczej powrotu? w sumie szkoda, bo i trochę fajnego czasu się tam spędziło, i akurat twój pamiętnik był jednym z bardziej inspirujących.

   Usuń
  4. ooo nie, na pewno nie wrócę:P never!:P

   Usuń
 4. świetnie wyglądają, i te pęcherzyki :D pychotka!

  OdpowiedzUsuń
 5. oo ja też chcę lesne owocki , pychotka !

  OdpowiedzUsuń

OBSERWUJĄ